SLUŽBY A CENY

Nabízím fotografické práce profesionální fotografickou technikou. Zhotovím fotografie Vaše, Vašich dětí a rodiny, Vašeho koně, psa, kočky, papouška, žížaly, šneka či jiného zvířete a také technické a katalogové fotografie produktů nebo např. starožitností čí nábytku. Dále pak ucelené reportáže společenských událostí a svateb a stejně tak i jiných témat, pokud to bude v mých silách (neváhejte mne kontaktovat a zeptat se).

Fotografie můžete použít pro tisk, pro web i pro pouhé prohlížení v počítači. Jsou vhodné pro propagaci, prezentace, katalogy tištěné i elektronické, pro e-shopy, kalendáře, k výzdobě bytů či interiérů kanceláří, do archivu, nebo jen pro radost svoji a svých blízkých. Všechny fotografie Vám dodám ve dvou verzích - optimalizované pro tisk (maximální datová kvalita) a optimalizované pro web (rychlé načítání bez ztráty kvality obrazu).

Ukázky různých tématických okruhů fotografií z mojí dílny naleznete v menu na levé straně webu. Všechny zakázky fotografuji osobně, máte tedy jistotu, že Vaše fotografie budou ve stejném stylu a kvalitě, kterou vidíte na tomto webu.

 Cena fotografických prací závisí na rozsahu zakázky a přání zákazníka. Pro více informací mne prosím kontaktujte.